Bestuur Vlierzele Sportief

Greet Smekens

Greet
Voorzitter greet.smekens@vlierzelesportief.be

Mireille Fabre

Mireille
Ondervoorzitter mireille.fabre@vlierzelesportief.be

Erwin Commerman

Erwin
Penningmeester erwin.commerman@vlierzelesportief.be

Kor van Hoof

1655880_10152202108874070_861788917_n
Sportief Secretaris (secretaris@vlierzelesportief.be)
Top en Talententeam (TT-Team@vlierzelesportief.be)

Koen Speliers

Koen
Sportief adviseur koen.speliers@vlierzelesportief.be

Veerle Immegeers

Veerle
Afgevaardigde communicatie communicatie@vlierzelesportief.be

Luc Claus

Luc
Afgevaardigde activiteiten activiteiten@vlierzelesportief.be

Anja De Mey

Anja2
Afgevaardigde recreatie anja.demey@vlierzelesportief.be

Daan Smekens

Bestuur & Medewerkers
Jeugdcoördinator jeugd@vlierzelesportief.be

Bram Bollaert

Stijn Clinckspoor

Medewerkers

Wil jij meehelpen met één van onze activiteiten of wedstrijden? Mailen kan naar medewerkers@vlierzelesportief.be

Chirsta Peleman

VSlogoNieuw (2)
Medewerkers

Veerle Immegeers

VSlogoNieuw (2)
Medewerkers
 

Erwin Commerman

VSlogoNieuw (2)
Coördinatie Cafetaria erwin.commerman@vlierzelesportief.be

Linde Samuel

VSlogoNieuw (2)
Jeugdcomité & Cafetaria lindesamuel@gmail.com

Ghie & Charlotte

Bestuur & Medewerkers
Atletiekboetiek atletiekboetiek@vlierzelesportief.be

Steven Beelaert

VSlogoNieuw (2)
Clubrecords clubrecords@vlierzelesportief.be

Yorben Audenaert

VSlogoNieuw (2)
Communicatie & marketing yorben.audenaert@vlierzelesportief.be