Bestuur Vlierzele Sportief

Greet Smekens

Greet
Voorzitter greet.smekens@vlierzelesportief.be

Mireille Fabre

Mireille
Ondervoorzitter mireille.fabre@vlierzelesportief.be

Erwin Commerman

Erwin
Penningmeester erwin.commerman@vlierzelesportief.be

Kor van Hoof

1655880_10152202108874070_861788917_n
Sportief Secretaris (secretaris@vlierzelesportief.be)
Top en Talententeam (TT-Team@vlierzelesportief.be)

Koen Speliers

Koen
Sportief adviseur - Website koen.speliers@vlierzelesportief.be

Veerle Immegeers

Veerle
Afgevaardigde communicatie communicatie@vlierzelesportief.be

Luc Claus

Luc
Afgevaardigde activiteiten activiteiten@vlierzelesportief.be

Anja De Mey

Anja2
Afgevaardigde recreatie anja.demey@vlierzelesportief.be

Daan Smekens

Jeugdcoördinator - Website jeugd@vlierzelesportief.be

Bart de Meyer

56906060_2335606176683773_5710249171395543040_n
Werkgroep sponsoring

Medewerkers

Wil jij meehelpen met één van onze activiteiten of wedstrijden? Mailen kan naar medewerkers@vlierzelesportief.be
Jeugdcoordinatie
Koen speliers - Daan Smekens
jeugd@vlierzelesportief.be
VS shop
Cathy Fleerakkers
cathy.fleerakkers@vlierzelesportief.be
Clubrecords
Steven Beelaert
clubrecord@vlierzelesportief.be
Cafetaria
Coördinator Erwin Commerman
Erwin.commerman@vlierzelesportief.be
Top en Talententeam
Kor van Hoof
TT-Team@vlierzelesportief.be