Bestuur Vlierzele Sportief

Greet Smekens

Greet
Voorzitter greet.smekens@vlierzelesportief.be

Mireille Fabre

Ontwerp zonder titel-19
Ondervoorzitter mireille.fabre@vlierzelesportief.be

Erwin Commerman

Ontwerp zonder titel-15
Penningmeester erwin.commerman@vlierzelesportief.be

Kor van Hoof

Ontwerp zonder titel-17
Sportief Secretaris (secretaris@vlierzelesportief.be)
Top en Talententeam (TT-Team@vlierzelesportief.be)

Koen Speliers

Koen
Sportief adviseur koen.speliers@vlierzelesportief.be

Veerle Immegeers

Veerle
Afgevaardigde communicatie communicatie@vlierzelesportief.be

Anja De Mey

Ontwerp zonder titel-14
Afgevaardigde recreatie anja.demey@vlierzelesportief.be

Daan Smekens

Ontwerp zonder titel-13
Jeugdcoördinator jeugd@vlierzelesportief.be

Bram Bollaert

Ontwerp zonder titel-9

Stijn Clinckspoor

VSlogoNieuw (2)

Linde Samuël

VSlogoNieuw (2)
Linde.samuel@vlierzelesportief.be

Medewerkers

Wil jij meehelpen met één van onze activiteiten of wedstrijden? Mailen kan naar medewerkers@vlierzelesportief.be

Chirsta Peleman

VSlogoNieuw (2)
Medewerkers

Veerle Immegeers

VSlogoNieuw (2)
Medewerkers
 

Erwin Commerman

Ontwerp zonder titel-15
Coördinatie Cafetaria erwin.commerman@vlierzelesportief.be

Steven Beelaert

VSlogoNieuw (2)
Clubrecords clubrecords@vlierzelesportief.be

Ghie & Charlotte

Ontwerp zonder titel-10
Atletiekboetiek atletiekboetiek@vlierzelesportief.be

Yorben Audenaert

Ontwerp zonder titel-12
Communicatie & huisfotograaf yorben.audenaert@vlierzelesportief.be communicatie@vlierzelesportief.be

Annelien Beelaert

Ontwerp zonder titel-8
Communicatie communicatie@vlierzelesportief.be