maandag 27 maart 2017

Trainingsuren (kangoeroe - benjamins - pupillen) - 2015/2016

Categorie Trainingsdag Trainingsuren Trainingsuren vakantieperiode
Kangoeroes (6j) Woensdag 17:30 - 18:30 18:30 - 19:30
Benjamins (7-8j) Woensdag 17:30 - 18:30 18:30 - 19:30
Benjamins (7-8j) Vrijdag 18:30 - 19:30 18:30 - 19:45
Pupillen (9-10j) Woensdag 18:30 - 19:45 18:30 - 19:45
Pupillen (9-10j) vrijdag 18:30 - 19:45 18:30 - 19:45

 
Dit is de wedstrijdplanning voor de jeugdatleten deze zomer (kangoeroes tot en met miniemen):  

Legende
Wedstrijden georganiseerd door Vlierzele Sportief - 
Activiteiten georganiseerd door Vlierzele Sportief waar de jeugdatleetjes kunnen helpen/deelnemen
Kampioenschappen / Beker van Vlaanderen
  Datum Type  Categorie Naam Plaats Uurrooster Uitslag Begeleiding
Zondag  10/4/2016 Jeugdmeeting vanaf 14.00 KAN tot CAD Paasmedaillemeeting  Oordegem (VS) Uurrooster Uitslag  
Zaterdag  16/4/2016 Jeugdmeeting vanaf 13.30  PUP tot MIN  BVV PUP/MIN Meisjes  Gentbrugge (RCG)  Uurrooster Uitslag Koen, Sven, Jonathan, Niels, An en Pascal 
Zondag  17/4/2016 Jeugdmeeting vanaf 13.30 PUP tot MIN  BVV PUP/MIN Jongens Zele (AVLO) Uurrooster Uitslag Koen, Els, An en Pascal
Zaterdag  23/4/2016 Jeugdmeeting vanaf 14.00 BEN tot MIN Jeugdmeeting  Lebbeke (LEBB) Uurrooster Uitslag Eric 
Zondag  1/5/2016 Jeugdmeeting vanaf 14.00 BEN tot MIN Memorial Philippe Roelandt jeugdmeeting  Aalst (EA) Uurrooster Uitslag Eric, Jeroen
Donderdag  5/5/2016 Kids Athletics vanaf 13.30 KAN tot PUP Kids Athletics  Aalst (ALVA) Uurrooster Geen Niels en Els 
Zaterdag 21/5/2016 Mandjesdragers + andere medewerkers BEN tot ouders  Kampioenschap van Vlaanderen Oordegem (VS) Uurrooster Uitslag Els + ouders van alle jeugdatleten + jeroen
Zaterdag 4/6/2016 Mandjesdragers + andere medewerkers BEN tot ouders Flanders Cup Putbos Memorial Leon Buyle Oordegem (VS) Uurrooster Uitslag Els + ouders van alle jeugdatleten + jeroen
Zaterdag  11/6/2016 Jeugdmeeting vanaf 14.00 BEN tot MIN Jeugdmeerkamp Maldegem (ACME) Uurrooster Uitslag  
Zaterdag  18/6/2016 Jeugdmeeting vanaf 14.00 KAN tot CAD Jeugdmedaillemeeting Oordegem (VS) Uurrooster Uitslag  
Zaterdag  25/6/2016 Jeugdmeeting vanaf 14.00 BEN tot MIN Open interregio jeugdcup Oudenaarde (ASVO) Uurrooster Uitslag  
Zaterdag  2/7/2016  Jeugdmeeting vanaf 9.30 BEN tot MIN Provinciaal Kampioenschap Aalst (ALVA) Uurrooster Uitslag  
Zaterdag  9/7/2016 Jeugdmeeting vanaf 13.00 BEN tot CAD  Stripmeeting Lokeren (AVLO) Uurrooster Uitslag  
Donderdag  21/7/2016 Meerkamp vanaf 14.00 BEN tot CAD AD Delhaize Lede Oordegem (VS) Uurrooster Uitslag  
Zondag  31/7/2016 Meerkamp vanaf 9.00 BEN tot CAD  Jeugdmeerkamp  Dilbeek (DAC) Uurrooster Uitslag  
Zondag  7/8/2016  Jeugdmeeting vanaf 14.00 KAN tot MIN Jeugdmeeting  Ninove (VITA) Uurrooster Uitslag  
Zaterdag  13/8/2016 Jeugdmeeting vanaf 14.00 KAN tot CAD  Leirovins jeugdmedaillemeeting Oordegem (VS) Uurrooster Uitslag  
Zondag  21/8/2016 Jeugdmeeting vanaf 13.00 BEN tot MIN  Jeugdmeeting  Gent (RCG) Uurrooster Uitslag  
Zondag  28/8/2016 PK Estafetten vanaf 12.30 BEN tot MAS  PK Estafetten  Aalst (EA) Uurrooster Uitslag  
Zondag  4/9/2016 Jeugdmeeting vanaf 14.00 BEN tot MIN Sluitingsmeeting jeugd Aalst (EA) Uurrooster Uitslag  
Zaterdag  10/9/2016 Jeugdmeeting vanaf 14.00 BEN tot MIN  Jeugdmeeting  Lebbeke (LEBB) Uurrooster Uitslag  
Zaterdag  17/9/2016 Kids Athletics vanaf 10.00 KAN tot MIN Kids Athletics Oordegem (VS) Uurrooster Uitslag  
Zaterdag  24/9/2016 PK Meerkamp BEN PK Meerkamp (4 proeven)  Deinze  Uurrooster Uitslag  
Zondag 25/9/2016 PK Meerkamp PUP tot MIN PK Meerkamp (Pupillen 4 proeven en Miniemen 5 proeven) Deinze Uurrooster Uitslag  

De volledige zomerkalender van 2016 is te bekijken via volgende link.